uitslag

Uitslag Kindercorso The Battle 2021

Pomponklasse:
1. Corona f*ck youhhh (16)
2. Ik ga op vakantie en ik neem mee... (9)
3. Met een beetje fantasie... (25)
4. Feestbeesten (27)
5. Balonnen corso (23)
6. Bliep bliep Aliën (21)
7. De tuinier-robot (13)
8. Ik feest alvast hier, want morgen word ik vier! (22)
9. Jip en Janneke gaan op vakantie met Takkie en Siepie (2)
10. De daltons breken uit (18)
 
Dahliaklasse:
1. De rattenvangers van Klein Zundert (30)
2. Slakkenplaag (60)
3. We zijn om op te vreten (46)
4. We steken de draak ermee (81)
5. Zeven kleuren S.... (41)
6. Hek(s)werk (49)
7. Wij teckelen kindercorso (63)
8. Pan-de-mie (71)
9. Kloddertje hier, kloddertje daar, wij zijn klaar! (44)
10. Stiekem snoepen in de tent (35)
 
Sterklasse
1. Tijger / Brood (96)
2. De World Change (90)
3. We gaan zwemmen in dahlia lemon (105)
4. Achtmaal bakt er niets van (103)
4. Biljartvereniging 'Keus Genoeg' (104)
5. Getest verlaten wij het nest! (94)
6. Hop on the bus! (98)
7. Wij zijn weer los #feestbeesten (101)
8. Game over (92)
9. Gerrit de robot (106)
10. Einde hoofdstuk, we vliegen uit! (97)



Uitslag Kindercorso The Battle 2020

 

Uitslag Kindercorso Zondag (battle 5)

Plaats

Startnr.

Titel

Namen

Buurtschap(pen)

1

45

Wij varen op 1,5 meter hoog

Hanne, Dieke, Kas en Bo

Achtmaal

Helpt Elkander

Laer-Akkermolen

2

44

Deze draken lassen niks af

Groep 8 Sint Antoniusschool

Klein-Zundertse Heikant

't Stuk

Klein Zundert

Veldstraat

Raamberg

Tiggelaar

Wernhout

3

8

Dahliocraft

Coen en Siem

Tiggelaar

Helpt Elkander

4

9

Mijn Tovertuin

Yfke

Schijf

5

54

Er was eens…

Nova, Moos en Nilles

Laer-Akkermolen

 

Uitslag overige battles

Battle

Startnr.

Titel

Namen

Buurtschap(pen)

1

28

Geklutst

Roos, Lara, Naomi & Maud

Laer-Akkermolen

Poteind

Tiggelaar

2

7

Uch Uch Uch

Dex, Fiene, Finn & Ties

Klein-Zundert

Helpt Elkander

3

22

Drakendisco

Sam & Bibi

Klein-Zundert

4

39

Wij draaien (wel) door

Finn & Brent

Klein-Zundert

6

47

We doen maar een dotje!

Gijs & Joppe

Klein-Zundertse Heikant

Markt

 

Uitslag kindercorso 2019
De gegevens staan in de volgende volgorde:
Plaats – nummer – titel

 

Uitslag Pomponklasse:

Plaats

Startnummer

Titel

1

44

De maiskneuzers

2

58

De sokpoppen gaan op vakantie

3

38

Big VIJF

4

55

Unicorn

5

59

HABITAT

6

29

De Brokkenpiloten

7

2

Schatje ik haal je met de trekker op

8

49

Ruig

9

23

Hocus pocus pilatus pas, ik wou dat de zebradino argus ogen en een hakbijl had

10

32

Met een slakkengangetje

 

Uitslag Dahliaklasse:

Plaats

Startnummer

Titel

1

118

Wielrenner

2

71

Langnek

3

110

Wij zorgen voor de "Veiligeit"

4

155

Processierups.........!!!!

5

107

Octopoes

6

113

Mariokart voor ontSPANNING

7

159

Vreemde eend in de bijt

8

76

Spaghetti BAL-ognese

9

154

Takke(n)zooi

10

125

Op een kleine paddenstoel

 

Uitslag Sterklasse:

Plaats

Startnummer

Titel

1

180

Big fuif

2

205

Wij stoppen!!! Totale leegverkoop!!!

3

183

Tuft ie as ik em aai

4

181

S(t)okpoppen

5

186

Patatje oorlog

6

203

Dit groep 8 leger knalt de basisschool af

7

201

We vliegen eruit !

8

192

Babysteps

9

189

Slide down

10

175

(o) ogenblikje

 

Uitslag overige prijzen 2019:

Pomponklasse:

Prijs

Startnummer

Titel

Figurantenprijs

13

Ballonnenman 2018; mee rimpels

Zilveren Dahlia

9

Wat is Rafaels lievelingsliled? B….

 

Dahliaklasse:

Prijs

Startnummer

Titel

Figurantenprijs

78

Make-Over

Zilveren Dahlia

146

BONGO CAT

 

Sterklasse:

Prijs

Startnummer

Titel

Figurantenprijs

182

t Spookhuys

Zilveren Dahlia

171

Hot-dog

 

 

     

 

Corso Zundert 2019