Startnummers

STARTNUMMERS KINDERCORSO THE BATTLE 2020

Hier vind je jouw startnummer voor Kindercorso The Battle. Zorg ervoor dat je het startnummer steeds duidelijk in beeld brengt bij het inleveren van een battle.
 
Achter je startnummer vind je ook de tijdsindicatie hoe laat de jury langs zal komen op zondag 20 september. 

 

 

Nummer 

Deelnemers  

Buurtschappen  

Tijdsindicatie Jurering 

1  

Ariana & Jurian  

Helpt-Elkander  

13:30 – 14:30 

2  

Thyrza & Cas  

Tiggelaar  

14:00 – 15:00 

3  

Pieter Postma  

Rijsbergen  

14:00 – 15:00 

4  

Lucas, Lars, Mik, Daan, Youp, Liam, Tim & Sil  

De Berk & Wernhout  

12:45 – 13:45 

5  

Lucas, Flo & Kaj  

Markt, Veldstraat & Tiggelaar  

14:45 – 15:45 

6  

Lars, Raf, Thijs & Bo  

Klein Zundert  

13:30 – 14:30 

7  

Dex, Fiene, Finn & Ties  

Klein Zundert & Helpt Elkander  

13:15 – 14:15 

8  

Coen & Siem  

Tiggelaar & Helpt Elkander  

13:15 – 13:15 

9  

Yfke  

Schijf  

12:45 – 13:45 

10  

Veerle & Fenna  

Stuivezand & Schijf  

12:45 – 13:45 

11  

Stijn, Saar, Doris & Mathijs  

Poteind  

13:15 – 14:15 

12  

Jaro & Senn  

Stuivezand  

12:45 – 13:45 

13  

Yani & Vaya  

Helpt Elkander  

14:00 – 15:00 

14  

Silke & Renske  

Helpt Elkander  

12:45 – 13:45 

15  

Jordy   

’t Stuk  

13:00 – 14:00 

16  

Finn  

Helpt Elkander  

12:30 – 13:30 

17  

Kiki & Jill  

Molenstraat & Tiggelaar  

14:30 – 15:30 

18  

Luuk & Jort  

Laarheide  

13:00 – 14:00 

19  

Yerai  

Poteind  

13:15 – 14:15 

20  

Thijme  

De Markt  

14:00 – 15:00 

21  

Jet, Abel & James  

‘t Kapelleke  

13:45 – 14:45 

22  

Sam & Bibi  

Klein Zundert  

13:45 – 14:45 

23  

Joselijn & Annelot  

Poteind  

14:45 – 15:45 

24  

Sietske, Roos, Lieke, Lieke, Fien & Flore  

Achtmaal  

13:30 – 14:30 

25  

Sies & Paco  

Molenstraat & Poteind  

14:30 – 15:30 

26  

Tomas  

Tiggelaar  

14:15 – 15:15 

27  

Alec & Huub  

De Berk  

15:00 – 16:00 

28  

Roos, Lara, Naomi & Maud  

Laer-Akkermolen, Poteind & Tiggelaar  

13:30 – 14:30 

29  

Liz, Demba & Iris  

Schijf  

14:00 – 15:00 

30  

Huub & Guus  

Veldstraat  

14:15 – 15:15 

31  

Jesse, Bras, Tim, Raf & Xam  

Veldstraat, Stuivezand, Kapelleke & Laarheide  

14:15 – 15:15 

32  

Thomas  

Wernhout  

13:15 – 14;15 

33  

Femke, Maartje & Jot  

’t Stuk, Veldstraat & De Berk  

14:45 – 15:45 

34  

Mats, Riff, Jur & Job  

Markt, Veldstraat, Laer-Akkermolen & Kapelleke  

14:30 – 15:30 

35  

De Moddergasten:  

Raf, Wes, Storm, Stef, Jip, Aidan, Matz & Flint  

De Moddergasten  

12:45 – 13:45 

36  

Tuur & Faas  

Laer-Akkermolen  

14:30 – 15:30 

37  

Sebas & Max  

Markt & Klein-Zundertse Heikant  

12:30 – 13:30 

38  

Teun, Kick, Lev, Tim, Pixie & Lowie  

Markt, Veldstraat, Laer-Akkermolen & Kapelleke  

14:30 – 15:30 

39  

Finn & Brent  

Klein Zundert  

13:00 – 14:00 

40  

De Party Animals:  

Romy, Renske, Fer, Kris & Césanne  

Schijf  

13:45 – 14:45 

41  

Bart & Roan  

Kapelleke  

12:30 – 13:30 

42  

Hidde, Seth, Tycho, Pieter, Daan, Esmee, Nienke, Yfke, Luna, Jens, Tyn, Thijn & Pien  

Achtmaal  

13:00 – 14:00 

43  

Raf & Nick  

Klein-Zundertse Heikant  

14:30 – 15:30 

44  

Groep 8 Antoniusschool Klein Zundert:  

Nynke, Jessie, Jade, Milan, Evi, Jorg, Regis, Indra, Jaro, Chiel, Anouk, Anne, Luit, Nine, Sue, Thomas, Floor, Britt, Dominik, Amber, Tys, Fedde, Jelke, Elena, Kaatje, Hugo, Nikki, Tycho, Lynn, Finn & Gailey  

Klein-Zundertse Heikant, ’t Stuk, Klein Zundert, Veldstraat, Raamberg, Tiggelaar & Wernhout  

14:15 -15:15 

45  

Bo, Kas, Dieke & Hanne  

Achtmaal, Helpt Elkander & Laer-Akkermolen  

12:30 – 13:30 

46  

Flip & Juul  

Kapelleke & Markt  

13:45 – 14:45 

47  

Gijs & Joppe  

Klein-Zundertse Heikant  

Markt  

14:30 – 15:30 

48  

Guus & Naud  

Tiggelaar & Molenstraat  

14:15 – 15:15 

49  

Medde & Julie  

Tiggelaar & Molenstraat  

13:30 – 14:30 

50  

Twan, Daan & Nick  

Markt, Laarheide & Helpt Elkander  

13:45 – 14:45 

51 

Lily, Siem, Roos & Guus 

Poteind 

12:30 – 13:30 

52 

Kick 

Klein-Zundertse Heikant 

14:45 – 15:45 

53 

Pjotr & Troj 

Laer-Akkermolen 

14:30 – 15:30 

54 

Moos, Nilles & Nova 

Laer-Akkermolen 

14:30 – 15:30 

55 

Jelte 

Veldstraat 

12:45 – 13:45 

56 

Diede 

Markt 

14:30 – 15:30 

57 

Cas & Noah 

Schijf 

14:00 – 15:00 

 

 

Corso Zundert 2019